Oferty praktyk

W tym miejscu zamieszczane są oferty praktyk dla studentów naszego wydziału.

Informacje dot. formalności oraz kontakt do Pełnomocnik Dziekana MT PW ds. praktyk zawodowych TUTAJ.

Poszukujesz oferty praktyk - przejrzyj: LISTA FIRM OFERUJĄCYCH PRAKTYKI (plik Excela zabezpieczony hasłem, dostęp u Pełnomocnika Dziekana MT PW ds. praktyk zawodowych) oraz sprawdź poniższe oferty:

Praktyki w Coro-Tech Sp. z o.o.

Firma Coro-Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zaprasza do odbycia praktyk studenckich. Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk!

Pobierz plik (pdf, 143,40 kB)

Staż w Impact Clean Power Technology

Firma Impact Clean Power Technology S.A., światowy lider w projektowaniu i produkcji baterii litowo-jonowych dla transportu oraz magazynów energii, zaprasza studentów III, IV i V roku z kierunków związanych z projektowaniem i budową samochodów i maszyn, elektroniką, elektrotechniką, itp., do odbycia trzymiesięcznego stażu. Najlepsi stażyści mogą liczyć na propozycję pracy!

Pobierz plik (pdf, 1,27 MB)

Wakacyjne praktyki - IT Managerial Summer Internship

W związku z dynamicznym rozwojem działu IT w P&G (Central Europe Technology Hub) i potrzebą powiększania zespołów w obszarach takich jak analiza danych, master data, dostarczanie rozwiązań e-commerce, bezpieczeństwo danych, zarządzanie i optymalizacja platform oraz generowanie rozwiązań dla łańcucha dostaw, zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w rekrutacji na 3-miesięczne, wakacyjne praktyki (od 1 lipca do 30 września 2021).

Termin składania aplikacji: 30 maja 2021

Pobierz plik (pdf, 73,06 kB)

Praktyki studenckiw w firmie Astor

Firma ASTOR zaprasza studentów na praktyki. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.astor.com.pl/o-nas/praca-i-rozwoj.html

Pobierz plik (pdf, 66,32 kB)