Wydarzenia organizowane przez Biuro Karier PW - luty 2018

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów na wydarzenia organizowane w lutym 2018.

Warsztaty z komercjalizacji

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztatach dotyczące komercjalizacji. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak przygotować się do rozmów z inwestorem, jak przeprowadzić prezentację oraz na jakie aspekty prawne powinno się zwrócić szczególną uwagę.

Termin: 21-22.02.2018
Miejsce: CZIiTT PW (ul. Rektorska 4)

Ilość miejsc ograniczona. Prosimy wypełnić formularz rejestracyjny >>
Osoby które rejestrowały się na warsztaty we wcześniejszym terminie są już automatycznie zapisane na nowy termin.
Więcej informacji na stronie >>

Smart kontrakty: Warsztaty LegalTech Polska #6

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejne warsztaty dotyczący popularnej obecnie technologii blockchain, tym razem w kontekście tzw. „inteligentnych kontraktów” - Smart Contracts.

Termin: 15.02.2018
Miejsce: CZIiTT PW (ul. Rektorska 4), sala 4.01

Formularz rejestracyjny >>
Więcej informacji na stronie >>

Zapisy na zajęcia WF w semestrze letnim 2017/2018

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim 2017/2018 odbędą się drogą elektroniczną.

Studenci Wydziału Inżynierii Produkcji dokonują wyboru zajęć w terminie: piątek 9.02.2018 w godz. 16.00-22.00.

Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny - finał 2. edycji

W drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego wzięło udział ponad 600 uczniów szkół średnich z całej Polski, spośród których do finału zakwalifikowało się 46 uczniów z 13 szkół. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, a tych, którym nie dopisało szczęście w tej edycji, zapraszamy do udziału za rok.

Finał konkursu rozpocznie się 15 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 12:00 w budynku Zakładu Technologii Poligraficznych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej przy ul. Konwiktorskiej 2 w Warszawie.

Oprogramowanie MS Office dla pracowników oraz studentów PW

Centrum Informatyzacji PW udostępniło pracownikom Politechniki Warszawskiej oprogramowanie MS Office wraz z subskrypcją na okres 36 miesięcy. Każdy pracownik w ramach jednej licencji fizycznej ma możliwość zainstalowania, m.in. 5 kopii pakietu MS Office, np. na komputerze w pracy, w domu, tablecie, smartfonie.

Dodatkową korzyścią z zawartej umowy jest możliwość skorzystania z oprogramowania przez wszystkich studentów PW.

Więcej informacji na stronie PW: https://www.ci.pw.edu.pl/Aktualnosci/Oprogramowanie-MS-Office-dla-pracownikow-oraz-studentow-PW

Absolwenci PW na rynku pracy – wyniki badania

Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT po raz szósty przeprowadziły badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów. Wśród jego uczestników znalazły się 2018 osób, które w ostatnich latach ukończyły naszą Uczelnię, przede wszystkim absolwenci z rocznika 2015/2016. Głównym celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na Politechnice Warszawskiej, a także zdobycie informacji o ich sytuacji na rynku pracy.

Studia podyplomowe MBA WCM

Trzysemestralne studia podyplomowe MBA WCM powstały w partnerstwie Szkoły Biznesu PW z Wydziałem Inżynierii Produkcji PW oraz Kaizen Institute. Program studiów dostosowany jest do wyzwań przed jakimi stoją nowoczesne przedsiębiorstwa produkcyjne. Doświadczeni wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie doskonalenia procesów produkcyjnych oraz wspomagających, takich jak utrzymanie ruchu, gospodarka narzędziowa, logistyka wewnętrzna itd.

Uczestnicy studiów uzyskają prestiżowy dyplom MBA WCM.

Strona WIP w nowej odsłonie

Budynek Nowy Technologiczny

Inżynieria Produkcji to przyszłość! Tradycja... i nowoczesność.

Barwy polskiej flagi zbadane w ZTP

Wywieszamy w święta narodowe polską flagę, ale czy na pewno biały i czerwony jest taki jak powinien być?

W Zakładzie Technologii Poligraficznych zbadano dowolnie wybraną flagę i okazało się, że...
zobacz film >>

O poligrafii w Radio dla Ciebie

Dnia 20 czerwca 2017 r. w ramach cyklu audycji popularyzujących naukę pt.: „Z innej planety” gościem Łukasza Badowskiego w Radio dla Ciebie była dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły z Zakładu Technologii Poligraficznych PW.

Audycji można posłuchać on-line na stronie RDC:

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej

Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT zaprasza do udziału w badaniu: Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej.
Jeżeli wkrótce kończysz studia, zgłoś chęć udziału w VII edycji badania, które Politechnika Warszawska prowadzić będzie na początku 2018 roku.
Zależy nam na poznaniu Twojej opinii o studiach i rynku pracy!

Fotorelacja z Pikniku Naukowego 2017

Dnia 3 czerwca 2017 roku Wydział Inżynierii Produkcji wziął udział w 21. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy była Ziemia. Stanowiska naszego wydziału zajmowały w sumie powierzchnię trzech sąsiadujących namiotów, a pokazy dla odwiedzających prowadziły koła naukowe: Biomech, CIM, KNAP, Konstruktor, TiM, Organizator oraz studenci poligrafii.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć>>