Złota Kreda 2019 - głosowanie

Szanowni Studenci!

Wydziałowa Rada Samorządu WIP PW zaprasza do głosowania na najlepszego wykładowcę/prowadzącego w roku akademickim 2018/2019.
Formularz jest otwarty do 25 czerwca do godziny 23:59:59.
KLIKNIJ TUTAJ BY ZAGŁOSOWAĆ »

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW - weź udział w badaniu

Drodzy Studenci,

za chwilę studia na PW staną się dla Was wspomnieniem. Zanim uciekniecie, chcielibyśmy Was jeszcze na chwilę zatrzymać i poprosić o zostawienie adresu e-mail, aby wziąć udział w badaniu Monitoring Karier Zawodowych PW, a tym samym do podzielenia się opinią na temat doświadczeń zebranych w trakcie studiów na PW i wskazanie, które z nich wpłynęły na Waszą obecną sytuację na rynku pracy.

Co słychać u absolwentów PW w niespełna rok po studiach?

Gdzie pracują absolwenci i ile zarabiają? Jaki wpływ na życie zawodowe mają studia na Politechnice Warszawskiej? Czy ułatwiają one rozpoczęcie kariery i gwarantują satysfakcję? Na te i inne pytania miały okazję odpowiedzieć osoby, które wzięły udział w 8. edycji Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW – absolwenci studiów I stopnia, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Wyniki Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW 2019

Plik zawiera wybrane wyniki badania Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW 2019

Pobierz plik (pdf, 3,33 MB)

11.07.2019 - obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Michała Baranowskiego

Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr inż. Michała Baranowskiego

pt.: „Oddziaływanie lutu Ni-Cr-Pd ze stopem Hastelloy X w próżni”.

Obrona rozprawy odbędzie się 11 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w sali 129 NT