Aktualności

Sukces II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich

Dnia 15 marca 2018 roku na Wydziale Inżynierii Produkcji PW przeprowadzono finał drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich. W rywalizacji wzięło udział ponad 600 uczniów z 31 szkół z całej Polski. Do finału przystąpiło 41 uczniów z 11 szkół, spośród których wyłoniono 19 finalistów. Wyróżnieni finaliści uzyskali z rąk Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji prof. dr. hab. inż. Andrzeja Kolasy przysłowiowy „indeks” na studia o specjalności Technologia Poligrafii w Politechnice Warszawskiej.

Oprogramowanie MS Office dla pracowników oraz studentów PW

Centrum Informatyzacji PW udostępniło pracownikom Politechniki Warszawskiej oprogramowanie MS Office wraz z subskrypcją na okres 36 miesięcy. Każdy pracownik w ramach jednej licencji fizycznej ma możliwość zainstalowania, m.in. 5 kopii pakietu MS Office, np. na komputerze w pracy, w domu, tablecie, smartfonie.

Dodatkową korzyścią z zawartej umowy jest możliwość skorzystania z oprogramowania przez wszystkich studentów PW.

Więcej informacji na stronie PW: https://www.ci.pw.edu.pl/Aktualnosci/Oprogramowanie-MS-Office-dla-pracownikow-oraz-studentow-PW

Absolwenci PW na rynku pracy – wyniki badania

Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT po raz szósty przeprowadziły badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów. Wśród jego uczestników znalazły się 2018 osób, które w ostatnich latach ukończyły naszą Uczelnię, przede wszystkim absolwenci z rocznika 2015/2016. Głównym celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na Politechnice Warszawskiej, a także zdobycie informacji o ich sytuacji na rynku pracy.

Strona WIP w nowej odsłonie

Budynek Nowy Technologiczny

Inżynieria Produkcji to przyszłość! Tradycja... i nowoczesność.

Barwy polskiej flagi zbadane w ZTP

Wywieszamy w święta narodowe polską flagę, ale czy na pewno biały i czerwony jest taki jak powinien być?

W Zakładzie Technologii Poligraficznych zbadano dowolnie wybraną flagę i okazało się, że...
zobacz film >>

O poligrafii w Radio dla Ciebie

Dnia 20 czerwca 2017 r. w ramach cyklu audycji popularyzujących naukę pt.: „Z innej planety” gościem Łukasza Badowskiego w Radio dla Ciebie była dr inż. Joanna Izdebska-Podsiadły z Zakładu Technologii Poligraficznych PW.

Audycji można posłuchać on-line na stronie RDC: