Uwaga studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (I i II stopień).

W dniach 17-20 września b.r. przeprowadzona będzie rejestracja na semestr zimowy.

Wyniki rejestracji publikowane będą na bieżąco w USOS (konta indywidualne studentów), nie później niż do 21 września b.r. do godziny 9.00. Proszę o monitorowanie własnych kont USOSWeb. Brak nowego statusu w w/w zakładce jest równoznaczny z brakiem rejestracji na kolejny semestr studiów.

Obowiązkowe Przysposobienie Biblioteczne dla studiów magisterskich

Harmonogram obowiązkowych szkoleń z Przysposobienia Bibliotecznego dla studiów magisterskich WIP

Obowiązkowe szkolenia BHP dla studentów WIP

Harmonogram obowiązkowych szkoleń BHP dla studentów sem. 1 studiów inżynierskich i magisterskich, stacjonarnych i niestacjonarnych

Zapisy na zajęcia z języków obcych - semestr zimowy 2018/2019

Zapisy na zajęcia z języka obcego innego niż jęz. angielski oraz z języka polskiego dla cudzoziemców w semestrze zimowym 2018/2019 odbywa się przez stronę www.sjo.pw.edu.pl

Uwaga: studenci którzy rozpoczynają/kontynuują  lektoraty przed B2 z jęz. angielskiego nie zapisują się do grup przez system SJO.

Zapisy na zajęcia WF na semestr zimowy 2018/19 w USOSweb

Informujemy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze zimowym odbędą się drogą elektroniczną.

Studenci WIP dokonują wyboru zajęć w systemie USOSWeb w dniu 23.09.2018 w godz. 9.00 -  15.00

Więcej informacji na stronie:

Studenckie konta pocztowe

UWAGA:

Do kontaktu Student - Uczelnia obowiązują studenckie konta pocztowe!

Informacje o sposobie i zasadach korzystania z poczty studenckiej PW >> TUTAJ

Test z języka obcego dla studiów zaocznych sem. 3

Studenci semestru 3 studiów niestacjonarnych WIP rozpoczynający pierwszy semestr nauki języka obcego od semestru zimowego roku akademickiego 2018/2019 proszeni są o wykonanie TESTU DIAGNOSTYCZNEGO ON-LINE z języka obcego w dniach 11–27.09.2018.

WYKONANIE TESTU JEST OBOWIĄZKOWE i stanowi warunek uczestnictwa w zajęciach z ęzyka obcego.

Szczegółową instrukcję jak wykonać test na stronie:  www.sjo.pw.edu.pl ->  Informacje dla studentów rozpoczynających lektoraty języków obcych

Harmonogram działań rejestracyjnych na semestr zimowy 2018/2019

Informacje dotyczące harmonogramu działań rejestracyjnych na semestr zimowy 2018/2019, w tym terminów składania wniosków o przygotowanie dokumentów do obrony prac dyplomowych.