Portal Biura Karier wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

Portal Biura Karier Politechniki Warszawskiej został rozszerzony o nową platformę kariery „Career Center”, która ma za zadanie ułatwić Studentom znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier oraz na konsultacje z doradcami kariery.

Drodzy Studenci i Absolwenci!

Odpowiadając na Wasze potrzeby Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”. Została ona dopasowana do Waszych indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi Wam znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery.
 

Jak zacząć?

Aby móc korzystać z wymienionych funkcjonalności należy dokonać ponownej rejestracji na stronie internetowej Biura Karier PW /zakładka Strefa Studenta/, uzupełnić profil oraz określić preferencje i kryteria wyszukiwania, dzięki którym treści i oferty będą dopasowane do Waszych zainteresowań. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ na tej podstawie będziecie widzieć dedykowane Wam wydarzenia i oferty pracy.
 

Jakie korzyści daje nowe narzędzie?

  • możliwość ustawienia indywidualnych preferencji swojego konta, aby otrzymywać wyłącznie treści, które odpowiadają twoim zainteresowaniom (np. oferty z wybranej przez Ciebie branży),
  • możliwość zapisu na wszystkie wydarzenia Biura Karier PW,
  • możliwość zapisu na konsultacje indywidualne z doradcami kariery (zakładka Spotkania),
  • dostęp do jeszcze większej ilości ofert staży, praktyk, pracy z całej Europy (wybierz dedykowane oferty pracy: polskojęzyczne i anglojęzyczne, z Polski lub z całej Europy),
  • dostęp do wydarzeń pracodawców z całej Europy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak korzystać z nowej platformy? Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Karier PW podczas Targów Pracy IT na Wydziale MiNI (7 marca), Inżynierskich Targów Pracy BEST (12-13 marca), Warszawskich Dni Informatyki na Wydziale MiNI (26-27 marca).

*Platforma kariery jest dostępna w portalu Biura Karier PW, jako jedna z jego części, pod adresem: https://bk.pw.edu.pl