Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW - weź udział w badaniu

Drodzy Studenci,

za chwilę studia na PW staną się dla Was wspomnieniem. Zanim uciekniecie, chcielibyśmy Was jeszcze na chwilę zatrzymać i poprosić o zostawienie adresu e-mail, aby wziąć udział w badaniu Monitoring Karier Zawodowych PW, a tym samym do podzielenia się opinią na temat doświadczeń zebranych w trakcie studiów na PW i wskazanie, które z nich wpłynęły na Waszą obecną sytuację na rynku pracy.

Jesteśmy pewni, że kilka lat spędzonych w salach wykładowych i laboratoriach Politechniki Warszawskiej miało wpływ – w większym lub mniejszym stopniu – na to, jak potoczyły się Twoje zawodowe losy.
Dzięki udziałowi w badaniu, znanym jako Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW, pomożesz nam w udoskonaleniu jakości kształcenia i opracowaniu programów wsparcia dla obecnych i przyszłych studentów. To także bezcenny wkład w budowanie politechnicznej społeczności.
Gwarantujemy poufność realizacji badania, a na etapie analizy pełną anonimowość.

Są dwie możliwości zgłoszenia chęci udziału w badaniu:

• ON-LINE: rejestracja poprzez Strefę Absolwenta na portalu Biura Karier PW: https://bit.ly/2EIea46
  • OFF-LINE: zostawienie adresu e-mail w dziekanacie podczas składania dokumentów do dyplomu.

Link do badania prześlemy w pierwszym kwartale roku. Wśród wypełniających ankietę rozlosujemy upominki – gadżety ze sklepu PW.