Uroczystość odsłonięcia tablic upamiętniających profesorów poligrafii

Miejsce: III piętro (przy sali 315) w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej

16 listopada 2017 roku o 16:30 w Gmachu Głównym przy sali 315 (III piętro) odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablic upamiętniających prof. Felicjana Zygmunta Piątkowskiego i prof. Andrzeja Romana Makowskiego. Po oficjalnej ceremonii odsłonięcia tablic odbędzie się spotkanie wspominkowe w sali 162 b/c Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej (I piętro).

Uroczystością osłonięcia tablic zainaugurowane zostaną obchody Jubileuszu 50-lecia kształcenia inżynierów poligrafów na Politechnice Warszawskiej, przypadającego w 2018 roku.

Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW zaprasza wszystkich studentów, absolwentów, obecnych i byłych pracowników Instytutu Poligrafii GIK PW oraz Zakładu Technologii Poligraficznych IMiP WIP PW, przyjaciół i sympatyków do udziału w uroczystości. Wydarzenie jest częścią obchodów Święta Uczelni.

Mecenasi tablic:

• SAIP PW
  • LOTOS-POLIGRAFIA Sp. z o.o.
  • HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o.
  • COBRPP
  • DIGIPRINT Sp. z o.o.