Informacje dla studentów I roku rozpoczynających studia w roku akad. 2024/2025

Informacje organizacyjne dla studentów I roku rozpoczynających studia w roku akad. 2024/2025:

Pierwsze logowanie do systemu USOS PW »
Opłata za legitymację »
Ślubowanie akademickie »
Zaświadczenie lekarskie »

Pierwsze logowanie do systemu USOS PW

Studenci, którzy zostali zarejestrowani w systemie po raz pierwszy logują się używając własnego hasła z systemu Rekrutacja PW. Po zalogowaniu się do serwisu, należy zmienić hasło
(link „zmień hasło” znajduje się w prawym górnym rogu paska logowania).

Opłata za legitymację

Studenci I roku w roku akad. 2024/2025, którzy chcą otrzymać legitymację powinni wnieść opłatę w wysokości 22 zł, na swoje indywidualne konto w systemie USOS.
Na 01.10.2024 r. zostaną wydrukowane tylko te legitymacje, za które wpłynęła wpłata do 15.09.2024 r.
Odbiór legitymacji opłaconych w późniejszym terminie będzie możliwy po upływie ok 2 tyg. od daty zaksięgowania wpłaty na koncie PW.
Do odbioru legitymacji niezbędne jest potwierdzenie ślubowania w systemie USOS oraz złożenie zaświadczenia lekarskiego.

Ślubowanie akademickie

Student jest zobowiązany do złożenia ślubowania w dniu rozpoczęcia studiów. Ślubowanie w wersji elektronicznej będzie dostępne w systemie USOS 01.10.2024.
Niezłożenie ślubowania w terminie 14 dni od daty rozpoczęcia zajęć będzie uznane za niepodjęcie studiów, co skutkuje wykreśleniem z listy studentów.

Zaświadczenie lekarskie

Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w szkole wyższej od lekarza medycyny pracy należy złożyć w dziekanacie do dnia 01.10.2024 r.