TechDay – Inżynieria Przyszłości

Dnia 27 listopada 2018 r. odbędzie się specjalne wydarzenie „TechDay – Inżynieria Przyszłości”, organizowane przez firmę Bosch Rexroth. Zaprezentowane zostaną interesujące wykłady i warsztaty, ale również wystawa technologii Fabryki Przyszłości w Hali Maszyn ST.

Wykaz grup zajęciowych zapisanych na warsztaty »

Informacja DLA ZAPISANYCH STUDENTÓW »

Zapraszamy również osoby niezapisane (za zgodą prowadzącego) – Szczegóły ».

TechDay to wydarzenie, którego celem jest promowanie technologii Inżynierii Przyszłości oraz Przemysłu 4.0 wśród przyszłych inżynierów i pracowników naukowych. Organizuje je firma Bosch Rexroth, Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz Biuro Karier Politechniki Warszawskiej.

Na wystawie, poświęconej technologiom Fabryki Przyszłości, odwiedzający będą mieli okazję poznać praktyczne narzędzia inżynierskie, takie jak: kompaktowy zasilacz hydrauliczny CytroPack + canbus, system napędów pomp hydraulicznych - Sytronix czy napęd elektryczny. Zaprezentowane zostaną również różne elementy hydrauliczne i stanowisko dydaktyczne.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione propozycje tematów prac dyplomowych, a zainteresowani studenci będą mogli poznać oferty pracy, staży i praktyk w firmie Bosch Rexroth.

W trakcie imprezy „TechDay – Inżynieria Przyszłości” studenci będą mogli wziąć udział w interaktywnych warsztatach:

• „Programowanie napędów i sterowników z elementami podstaw automatyki”,
  • „Programowanie obrabiarek CNC w oparciu o sterowanie firmy Bosch Rexroth – MTX micro”,
  • „Sterowanie napędem maszyn z wykorzystaniem sterowników Rexroth do zastosowań specjalnych (Bodas)”,
  • „Laboratorium hydrauliki przemysłowej”.

Ponadto wszyscy zainteresowani będą mogli wysłuchać niezwykle ciekawego wykładu dotyczącego Przemysłu 4.0.

Więcej informacji:

Szczegółowy program »

Informacja BK PW »

Informacja Bosch Rexroth »

Zajęcia objęte Godzinami dziekańskimi w dn. 27.11.2018 r. »

Informacje organizacyjne dla studentów »

Studenci!

Jeśli interesujecie się koncepcją Przemysłu 4.0 i technologiami Fabryki Przyszłości, nie może Was tam zabraknąć! Czekają na Was nie tylko konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz interesujące wykłady i warsztaty, ale również wystawa technologii Fabryki Przyszłości w Hali Maszyn ST.
Oprócz tego, dla poszukujących stażu – informacje o programach rozwojowych w firmie Bosch Rexroth!

Dołącz do wydarzenia na FB »