Stanowisko KN CMYK najlepsze na XIX Targach KONIK

Grafika - Najlepsze Stanowisko na Targach KONIK dla CMYKa

Koło Naukowe CMYK zostało najlepszym wystawcą XIX Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK!

Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom i sympatykom KN CMYK!

Dwa dni Targów, ponad sześćdziesięciu różnych wystawców ze wszystkich wydziałów Politechniki Warszawskiej. A który z nich okazał się najlepszy?

W czasie KONIKa wszystkie stanowiska zostały poddane ocenie komisji konkursowej. Pod uwagę brane były między innymi takie kryteria, jak interakcja z odwiedzającymi, estetyka stanowiska, wykorzystanie motywu Targów czy zachowanie bezpieczeństwa.

Z przyjemnością ogłaszamy, że najlepszym wystawcą XIX Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK zostaje…
Koło Naukowe CMYK!

Stanowisko Koła Naukowego CMYK na targach KONIK 2022

Serdecznie gratulujemy Przewodniczącej Koła Aleksandrze Gątarczyk, Opiekunce koła dr inż. Marcie Gajadhur oraz wszystkim osobom zaangażowanym na stanowisku podczas tegorocznych Targów KONIK w następującym składzie:

• Aleksandra Gątarczyk
  • Monika Modrzyńska