Skład Wydziałowej Rady Doktorantów:

• Adrian Kopytowski - przewodniczacy RD
  • Beata Skowrońska - członek RD
  • Rafał Drobnicki - członek RD

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W imieniu prof. A. Kolasy, Dziekana WIP, miło jest nam poinformować Państwa, iż Wydział Inżynierii Produkcji z dniem 23 kwietnia 2018 r. otrzymał uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria produkcji (do pobrania: decyzja Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów).

UWAGA!!!
Centrum Informatyzacji PW udostępniło pracownikom oraz studentom Politechniki oprogramowanie MS Office.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod linkiem:

Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora uczestnicy pierwszego roku studiów doktoranckich mają obowiązek zaliczenia seminarium pedagogicznego.

Szczegółowe informacje dot. terminów zajęć i zapisów znajdują się na stronie seminarium.

W zakładce WYKAZ PRZEDMIOTÓW znajdują się linki do nowych przedmiotów prowadzonych przez inne jednostki Politechniki Warszawskiej w roku akademickim 2017/2018.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

UWAGA!
Nowe kryteria oraz tryb przyznawania stypendiów doktoranckich, projakościowych i naukowych doktorantom WIP od roku akademickiego 2017/2018:

Kryteria przyznawania stypendiów

UWAGA! Zaktualizowane zasady organizacji i prowadzenia studiów doktoranckich na Wydziale Inżynierii Produkcji PW:

Załącznik do Uchwały Rady Wydziału z dnia 30.05.2017 r.