29.05.2024 - spotkanie (nie tylko) dla studentek z firmą Mondi

logo firmy Mondi

Firma Mondi zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 29.05.2024 w godz. 12.00 do 14.00 w sali 19A ZTP.
Spotkanie jest kierowane przede wszystkim do Studentek, ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów PW.

Sprawdź agendę spotkania »

AGENDA SPOTKANIA

Celem spotkania jest zaproszenie studentek, studentów, aby przedstawić firmę Mondi i możliwości jakie oferuje oraz odpowiedzieć na pytania w temacie kariery zawodowej i wyboru przyszłego pracodawcy.
Liderki Mondi chcą zainspirować studentki, studentów do rozwoju zawodowego i świadomego wchodzenia na rynek pracy.

Przebieg spotkania:

1. Wstęp