Rekrutacja na XVII edycję - 2022/23

Rekrutacja na XVII edycję.

Do końca października trwa rekrutacja na kolejną, już XVII edycję naszych studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC". Pomimo pandemii koronawirusa SARS CoV-2 nie wstrzymaliśmy się od prowadzenia naszych studiów podyplomowych. Zatem zapraszamy na kolejną XVII edycję.

Organizację i przebieg studiów dopasowujemy do potrzeb uczestników oraz warunków. Część zajęć (wykłady) możemy poprowadzić zarówno w formie kontaktowej jak i zdalnej. Wybrane ćwiczenia możemy prowadzić w formie kontaktowej lub hybrydowej. 

UWAGA!! Rozpoczęcie XVII edycji studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC" zostało przesunięte na dzień 3 grudnia 2022 r.

Rekrutacja na XVII edycję studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC" trwa do 15 listopada 2021 roku (https://irk.pw.edu.pl/).

Zajęcia potrwają do listopada 2022 r. Zajęcia odbywać się będą w formie zjazdów z zajęciami kontaktowymi, hybrydowi lub zdalnymi w zależności od potrzeb i możliwości w sobotę oraz niedzielę. W przypadku obostrzeń I semestr w znacznej części (wykład) możemy przeprowadzić w trybie zajęć zdalnych. Preferujemy by laboratoria i ćwiczenia odbywały się w formie zajęć kontaktowych. Szczegółowy harmonogram (w załączeniu przykładowy) zostanie przesłany po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. 

Koszt uczestnictwa w XVII edycji wynosi 8600,00 zł, płatny w dwóch ratach po 4300,00 zł. Uczestnictwo w studiach podyplomowych odbywa się na podstawie umowy dwustronnej (Uczestnik-PW) lub trójstronnej (Uczestnik-PW-płątnik np. pracodawca).

Z godzinowym rozkładem przedmiotów, formą zakończenia studiów można zapoznać się z informacjach podstawowych.

Pod linkiem Program studiów opisano projekty, laboratoria i prace dyplomowe stanowiące zakończenie studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Liczba miejsc jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń ma decydujące znaczenie przy zamykaniu list studentów. Na zgłoszenia w ramach systemu PW czekamy ostatecznie do 17 września 2021. Wersje papierowe dokumentów należy dosłać lub doręczyć jak najszybciej.

Procedura rekrutacji została opisana dokładnie pod linkiem Rekrutacja.