Rekrutacja na XVI edycję

studia podyplomowe cad-cam-cnc

Rekrutacja na XVI edycję studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC" trwa do 31 października 2021 r. Pozostało jedno wolne miejsce.

UWAGA!! Rozpoczęcie XVI edycji studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC" zostało przesunięte na dzień 13 listopada 2021 r.

Powodem jest wpływ pandemii SARS CoV-2 na dotychczasową rekrutację oraz planowanie terminarza zajęć w obliczu zmieniających się obostrzeń.

Rekrutacja na zajęcia XVI edycji studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC" została tym samym przedłużona aż do 31 października 2021 roku.

Obecnie pozostało jedno wolne miejsce. Uruchamiana jest jedna grupa dydaktyczna.

Zajęcia potrwają do października 2022 r. Zajęcia odbywać się będą w formie zjazdów z zajęciami kontaktowymi w sobotę oraz niedzielę. W przypadku obostrzeń I semestr w znacznej części (wykład) możemy przeprowadzić w trybie zajęć zdalnych. Wszystkie laboratoria i ćwiczenia będą odbywały się w formie zajęć kontaktowych. Szczegółowy harmonogram (w załączeniu przykładowy) zostanie przesłany po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. 

Z godzinowym rozkładem przedmiotów, formą zakończenia studiów można zapoznać się z informacjach podstawowych.

Pod linkiem Program studiów opisano projekty, laboratoria i prace dyplomowe stanowiące zakończenie studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Liczba miejsc jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń ma decydujące znaczenie przy zamykaniu list studentów. Na zgłoszenia w ramach systemu PW czekamy ostatecznie do 17 września 2021. Wersje papierowe dokumentów należy dosłać lub doręczyć jak najszybciej.

Procedura rekrutacji została opisana dokładnie pod linkiem Rekrutacja.