Rekrutacja na XVI edycję

studia podyplomowe cad-cam-cnc

Rekrutacja na XVI edycję studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC" trwa do 30 września 2021 r.

UWAGA!! Rozpoczęcie XVI edycji studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC" zostało przesunięte na dzień 16 października 2021 r.

Powodem jest wpływ pandemii SARS CoV-2 na dotychczasową rekrutację oraz planowanie terminarza zajęć w obliczu zmieniających się obostrzeń.

Rekrutacja na zajęcia XVI edycji studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC" została tym samym przedłużona aż do 30 września 2021 roku.

Zajęcia potrwają do października 2022 r. Zajęcia odbywać się będą w formie zjazdów z zajęciami kontaktowymi w sobotę oraz niedzielę. W przypadku obostrzeń I semestr w znacznej części (wykład) możemy przeprowadzić w trybie zajęć zdalnych. Wszystkie laboratoria i ćwiczenia będą odbywały się w formie zajęć kontaktowych. Szczegółowy harmonogram (w załączeniu przykładowy) zostanie przesłany po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. 

Z godzinowym rozkładem przedmiotów, formą zakończenia studiów można zapoznać się z informacjach podstawowych.

Pod linkiem Program studiów opisano projekty, laboratoria i prace dyplomowe stanowiące zakończenie studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Liczba miejsc jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń ma decydujące znaczenie przy zamykaniu list studentów. Na zgłoszenia w ramach systemu PW czekamy ostatecznie do 17 września 2021. Wersje papierowe dokumentów należy dosłać lub doręczyć jak najszybciej.

Zapisy na studia podyplomowe XVI edycji w systemie rekrutacji PW będą aktywne od 15 grudnia 2020 r.

Przyjmujemy zgłoszenia wstępne.

Procedura rekrutacji została opisana dokładnie pod linkiem Rekrutacja.