Rekrutacja do XVIII edycji już trwa.

Do połowy listopada, dokładnie do 16 listopada trwa rekrutacja na kolejną, już XVIII edycję naszych studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC". Nie zwolniliśmy w pandemii koronawirusa SARS CoV-2 , dopasowaliśmy się do potrzeb i możliwości nie ujmując przy tym niczego z naszych wymagań. Już można się rejestrować. Zatem zapraszamy na kolejną XVIII edycję.

Organizację i przebieg studiów dopasowujemy do potrzeb uczestników oraz warunków. Część zajęć (wykłady) możemy poprowadzić zarówno w formie kontaktowej jak i zdalnej. Wybrane ćwiczenia możemy prowadzić w formie kontaktowej lub hybrydowej choć zdecydowanie preferujemy zajęcia na żywo.

UWAGA!! Rozpoczęcie XVIII edycji studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC" zostało przesunięte na dzień 2 grudnia 2023 r.

Rekrutacja na XVIII edycję studiów podyplomowych "Projektowanie w systemach CAD/CAM, programowanie obrabiarek CNC" trwa do 16 listopada 2023 roku (https://irk.pw.edu.pl/).

Zajęcia potrwają do listopada 2024 r. Zajęcia odbywać się będą w formie zjazdów z zajęciami kontaktowymi, hybrydowymi lub zdalnymi w zależności od potrzeb i możliwości w sobotę oraz niedzielę. Naszym zdaniem laboratoria i ćwiczenia powinny odbywać się w formie zajęć kontaktowych. Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Do końca wrześnie będzie gotowy wstępny terminarz zjazdów.

Koszt uczestnictwa w XVIII edycji wynosi 8900,00 zł, płatny w dwóch ratach po 4450,00 zł. Uczestnictwo w studiach podyplomowych odbywa się na podstawie umowy dwustronnej (Uczestnik-PW) lub trójstronnej (Uczestnik-PW-płatnik np. pracodawca).

Z godzinowym rozkładem przedmiotów, formą zakończenia studiów można zapoznać się w informacjach podstawowych.

Pod linkiem Program studiów opisano projekty, laboratoria i prace dyplomowe stanowiące zakończenie studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Liczba miejsc jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń ma decydujące znaczenie przy zamykaniu list studentów. Na zgłoszenia w ramach systemu PW czekamy ostatecznie do 16 listopada 2023. Wersje papierowe dokumentów należy dosłać lub doręczyć jak najszybciej.

Procedura rekrutacji została opisana dokładnie pod linkiem Rekrutacja.