Pracownicy

Kierownik Zakładu Konstrukcji Maszyn i Inżynierii Biomedycznej

prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Lekszycki

Gmach Nowy Technologiczny pok. 201
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8362
e-mail: t.lekszycki@wip.pw.edu.pl

 

prof. nzw. dr hab. inż. Marek Pawlikowski

Dyrektor Instytutu Mechaniki i Poligrafii

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 206
tel. wew.: (22) 234 + wew: 83 50, 8465
fax: 022 849 42 80

e-mail: marek.pawlikowski@pw.edu.pl

 

dr hab. inż. Marcin Bajkowski

pok. 320
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8668
e-mail: granada@pompy.pl

 

dr hab. inż. Marcin Białas

pok. 203
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8668
e-mail: marcinzbialas@gmail.coml

 

dr inż. Jacek Mateusz Bajkowski

pok. 307
tel. wewn.: (22) 234+8423
e-mail: j.bajkowski@wip.pw.edu.pl
 

dr inż. Katarzyna Barcz

pok. 318
tel. wewn.: (22) 234+8667
e-mail: k.barcz@wip.pw.edu.pl, k_barcz@o2.pl
 

dr inż. Janusz Domański

pok.206
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8465
e-mail: jdomanski@wip.pw.edu.pl
 

dr  inż. Roman Grygoruk

pok. 202
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8685
e-mail: r.grygoruk@wip.pw.edu.pl
 

dr inż. Yanfei Lu

pok. 318
tel. wewn.: (22)234 + 8667
e-mail: y.lu@wip.pw.edu.pl
 

dr inż. Julian Sawicki

pok. 202
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8685
e-mail: julsaw@wp.pl
 

dr inż. Grzegorz Wróblewski

pok. 128
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: gwroblew@wip.pw.edu.pl
 

dr inż. Jolanta Zimmerman

pok. 209
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8282
e-mail: jolz@wip.pw.edu.pl
 

mgr inż. Ewa Bednarczyk

pok. 318
tel. wewn.: (22)234+wewn.8667
e-mail: e.bednarczyk@wip.pw.edu.pl

 

mgr inż. Krzysztof  Jankowski

pok. 208
tel. wew.: (22) 234 + 8582
e.mail: k.jankowski@wip.pw.edu.pl

 

mgr inż. Waldemar Jaszczuk

pok. 304
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8467
e-mail: waldi@wip.pw.edu.pl
 

mgr inż. Piotr Kania

pok. 319
tel. wew.: (22) 234 + wew: 8472
e-mail: kanserwis@wp.pl
 

mgr inż. Arkadiusz Wzorek

pok. 307
tel. wewn.: (22)234 + 8423
e-mail: a.wzorek@wip.pw.edu.pl