Złota Kreda 2020

Pozwolę sobie zacytować treść ze strony SSPW, czyli Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej:

„Złota Kreda” jest nagrodą, poprzez którą my studenci doceniamy najlepszych
i najbardziej przyjaznych nam nauczycieli akademickich na każdym z wydziałów.

W roku akademickim 2019/20 „Złota Kreda” została przyznana dla nauczycieli akademickich na każdym wydziale w czterech kategoriach, dla najlepszego:

• prowadzącego wykłady;
  • prowadzącego ćwiczenia/laboratoria/projekty;
  • prowadzącego zajęcia w języku angielskim;
  • prowadzącego zajęcia zdalne.

Każdy może oddać swój głos w trakcie plebiscytu prowadzonego na jego wydziale. Warto jest doceniać osoby mające szczególny wkład w edukację i warto je wyróżniać spośród grona wszystkich nauczycieli akademickich naszej Uczelni.

W roku akademickim 2019/20 za najlepiej prowadzącego zajęcia w języku angielskim na Wydziale Inżynierii Produkcji wyróżnienie nagrodą Złotej Kredy przypadło pracownikowi naszego Instytutu Technik Wytwarzania: dr inż. Radosławowi Morkowi.

Złota Kreda 2019/20

Złota Kreda 2020 dla najlepiej prowadzącego zajęcia w języku angielskim na Wydziale Inżynierii Produkcji, dla dr inż. Radosława Morka.