III Mazowieckie Sympozjum Spawalnicze

Innowacje w spawalnictwie

30 maja br. odbyło się kolejne Mazowieckie Sympozjum Spawalnicze. Głównym organizatorem jest Zakład Inżynierii Spajania Instytutu Technik Wytwarzania na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej we współpracy z Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

W sumie dwanaście wystąpień w ramach trzech paneli konferencyjnych. Do tego wystawa sprzętu spawalniczego z pokazami spawania i konkursami. Istotne znaczenie ma fakt, iż udział w sympozjum biorą zarówno przedstawiciele uczelni wyższych jak i przemysłu. Dzięki temu wystąpienia cechują się wysoką jakością merytoryczną dedykowaną dla przemysłu. Jednak największą zaletą Mazowieckiego Sympozjum Spawalniczego jest możliwości wzajemnych konsutlacji i omówienia napotykanych problemów w codziennych wyzwaniach produkcyjnych.

Ilustracja 1. Stoiska wydawnictwa "Przeglądu spawalnictwa" i UDT.

Na powyższej ilustracji 1 stoiska "Przeglądu Spawalnictwa" oraz UDT. Wydawnictwo "Przeglądu Spawalnictwa" zaprezentowało szeroką gamę sowich publikacji, w tym książek dedykowanych dla spawalników.

Za rok IV Mazowieckie Sympozjum Spawalnicze.