Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19

covid-19-szczepienia

Politechnika Warszawska przystąpiła do programu szczepień w zakładach pracy, skierowanego zasadniczo do naszych studentów (także zagranicznych), doktorantów oraz pracowników, którzy dotychczas nie przyjęli pierwszej dawki szczepionki. 

Szczepienia są zaplanowane na 4-9 czerwca 2021 r. i będą prowadzone przez CenterMed, w dwóch punktach: przy ul. Waryńskiego 10a i przy ul. Mochnackiego 10. Zgodnie z aktualnymi informacjami, do szczepień zostanie wykorzystany preparat BioNTech/Pfizer.

Rejestracja na szczepienia możliwa będzie od 24 maja (poniedziałek) od godz. 8.00 do 26 maja (środa) do godz. 23.59.

Liczba zarezerwowanych dla Politechniki Warszawskiej dawek została ograniczona do 2000.

O przystąpieniu do programu szczepień zadecyduje kolejność zgłoszeń.

W sprawie ustalenia konkretnego terminu szczepienia i lokalizacji, CenterMed będzie się indywidualnie kontaktował z zapisanymi osobami.

Zapisy odbędą się poprzez:

  • Portal Pracowniczy PW (pracownicy),
  • system USOS – serwis ankieter (studenci i doktoranci).
  • Osoby, które już zapisały się na szczepienie w Narodowym Programie Szczepień i mają wyznaczoną datę, mogą skorzystać z punktu zorganizowanego przez PW, jeśli umówiony termin jest późniejszy niż ten planowany w uczelnianym punkcie.

Informacje organizacyjne będą publikowane na stronie przychodni pod adresem www.centermed.pl/pw.

prof. dr hab. inż. Robert Zalewski
Prorektor ds. Studenckich
Przewodniczący Zespołu ds. koordynacji działań prewencyjnych w Politechnice Warszawskiej związanych z potencjalnym ryzykiem wystąpienia koronawirusa