Informacja dla osób przyjętych na studia inżynierskie stacjonarne

Tutaj znajdziecie informacje dotyczące terminów składania zaświadczeń lekarskich, odbioru legitymacji studenckich oraz podpisania umowy z uczelnią.

Szanowni Państwo,

Jest nam miło powitać Państwa w szeregach studentów Politechniki Warszawskiej.

Informujemy, że uroczysta Inauguracja na Wydziale Inżynierii Produkcji dla studentów studiów stacjonarnych odbędzie się w dniu 02.10.2017r. (poniedziałek) o godz. 14.15 w Gmachu Nowym Technologicznym, ul. Narbutta 85.

Przed rozpoczęciem zajęć dydaktycznych każdy student zobowiązany jest do podpisania umowy z uczelnią. Formalność tą będzie można dopełnić w ostatnich dniach września. Dokładny termin zostanie podany w kolejnym komunikacie.

Podczas podpisywania umowy można będzie złożyć:

• zaświadczenie lekarskie zgodnie ze skierowaniem od lekarza Medycyny Pracy o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w szkole wyższej,
  • potwierdzenie opłaty za elektroniczną legitymację studencką (17zł) – sposób płatności poniżej.

Dokumenty powyższe są niezbędne do odbioru legitymacji i indeksu.

Płatność za elektroniczną legitymację studencką:

Kandydaci wnoszą opłaty na indywidualne konta bankowe. Informacja o indywidualnych numerach kont jest dostępna pod adresem:

Studenci pierwszego roku mogą sprawdzić czy zostali już zarejestrowani w systemie USOS w systemie Rekrutacja PW w zakładce Tablica komunikatów, w sekcji Stan rekrutacji.
Po rejestracji w systemie USOS należy wybrać w sekcji: Dla studentów -> rozliczenia

W celu zalogowania się do serwisu należy podać:

• login (numer PESEL lub e-mail),
  • dotychczasowe hasło z systemu rekrutacyjnego.

Z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami miłego wypoczynku przed trudami studiów.

dr inż. Robert Biernacki

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej WIP PW