Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich 2018

Miejsce: Duża Aula w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej

Myślisz o studiach za granicą - wymianie studenckiej, Erasmusie, magisterce? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o praktykach zagranicznych oraz kursach rozwijających Twoje umiejętności? Chciałbyś wykorzystać czas na studiach na poznawanie świata?

Już 22 listopada, w czwartek będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat mobilności na politechnice! Komisja Zagraniczna SSPW wraz z organizacjami ESN, BEST, IAESTE i ESTIEM zapraszają na siódmą edycję Targów Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich!

Jest to wydarzenie promujące szeroko pojętą mobilność wśród studentów, co roku przycięgające tysiące studentów zainteresowanych rozwijaniem się i odkrywaniem świata. Podczas Targów będzie można zdobyć informacje na temat wszelkich dostępnych form wyjazdów studenckich, zapoznać się z ofertami organizacji i instytucji, które umożliwiają bądź pomagają w zorganizowaniu wyjazdów na studia, kursy, praktyki lub wolontariat. Najważniejszym celem targów jest udzielanie informacji i promowanie wśród studentów możliwości i korzyści płynących ze zdobywania wiedzy oraz doświadczenia za granicą, ale także z poznawania kultur i tradycji innych krajów.

W godzinach 10:00-16:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania związane z wyjazdami zagranicznymi.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku