MODERN INDUSTRY – Nowe Technologie w Przemyśle 2018

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Naukowo–Techniczną „MODERN INDUSTRY – Nowe Technologie w Przemyśle”, która odbędzie się w dniu 6 listopada 2018 r. o godzinie 12:00 podczas III Targów Warsaw Industry Week w Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw EXPO w Nadarzynie (sala konferencyjna nr 4).
Tematyka konferencji skupia się na najnowszych osiągnięciach polskich uczelni i instytutów naukowych oraz zarządzania i wdrażania projektów B+R w polskich przedsiębiorstwach.

Organizatorem konferencji jest Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP, które w swoich strukturach skupia przedstawicieli uczelni, jednostek badawczych  i naukowych oraz przedstawicieli przemysłu. Z uwagi na usytuowanie konferencji na targach Warsaw Industry Week 2018 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw EXPO, organizator skupił się na tematyce związanej z aktualnymi osiągnięciami technicznymi pod kątem możliwości ich wdrożenia w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach.

Program konferencji jest ułożony w sposób pozwalający gościom na wysłuchanie prezentacji, uczestnictwo w targach oraz skorzystanie z konsultacji z zaproszonymi prelegentami, ekspertami oraz przedstawicielami stowarzyszenia SIMP. Organizator przygotował również warsztaty rozwojowe dedykowane kadrze technicznej oraz zarządzającej przedsiębiorstw.

Prelegentami konferencji będą przedstawiciele nauki m. in: Politechniki Warszawskiej, Polskiej Akademii Nauk oraz przedsiębiorców: CIECH S.A, HART-TECH Sp. z o.o., Unipress Extrusion Sp. z o.o.

Program konferencji »

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.cir.ow-simp.pl/konferencja