15.05.2018 - seminarium wydziałowe

Dnia 15 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 12:15 w sali NT 144 odbędzie się seminarium wydziałowe, na którym Pan Adam Gąsiorek - Dyrektor firmy Transition Technologies PSC (TTPSC) przedstawi referat pt.: „Zastosowania i realizacja koncepcji Przemysłu 4.0 w nowoczesnych fabrykach. Rozszerzona Rzeczywistość (Augmented Reality - AR)”.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału wszystkich: pracowników, doktorantów i studentów.

Streszczenie:

1. Charakterystyka działalności firmy Transition Technologies PSC (TTPSC).
  2. Trendy:
    • Ludzie w centrum systemu produkcyjnego.
    • Pracownicy wspomagani przez AR.
    • IoT i wydajność w czasie rzeczywistym.
    • Sztuczna  inteligencja  (Artificial  Intelligence – AI)  i  analityka predykcyjna  (Predictive Analytics – PA).
    • Platformy wielostronne i efekty sieciowe (Multi - sided platforms and network effects).
  3. Gdzie IoT spotyka się z AR.
  4. Projektowanie przestrzeni produkcyjnej.
  5. Jak tworzyć i publikować aplikacje AR w ciągu kilku minut

Firma Transition Technologies  PSC (TTPSC) specjalizuje się w tworzeniu takich rozwiązań IT dla przemysłu, jak:

• Connected Product Lifecycle Management;
  • Internet Rzeczy (Internet of Things - IoT);
  • Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality - AR);

dzięki którym Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0.