Studenci GPEM w zakładzie przemysłowym firmy ArcelorMittal

Dnia 3 grudnia 2015 r. odbyła się wycieczka dla studentów kierunku Global Production Engineering Management do zakładu przemysłowego firmy ArcelorMittal „Huta Warszawa” przy ulicy Jana Kasprowicza 132 w Warszawie.

24.11.2015 - seminarium wydziałowe

logo WIP

Dnia 24 listopada 2015 r. (wtorek) o godz. 12:15 w sali NT 144, podczas seminarium wydziałowego, dr hab. inż. Dawid Myszka (Wydział Inżynierii Produkcji PW) wygłosi ciąg dalszy referatu przygotowanego we współpracy z dr. hab. inż. Wiesławem Świątnickim (Wydział Inżynierii Materiałowej PW) pt.:„Nanostrukturyzacja żeliwa za pomocą obróbki cieplnej ”.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału wszystkich: pracowników, doktorantów i studentów.

Spotkanie integracyjne GPEM - relacja

Dnia 9.11.2015 o godz. 18:00 odbyło się uroczyste spotkanie Władz Wydziału Inżynierii Produkcji z zagranicznymi studentami, studiującymi na naszym wydziale na kierunku Global Production Engineering Management oraz z uczestnikami programu Erazmus.

Wystąpienie Ambasadora USA w Sali Senatu PW

Paul Jones

W dniu 24 listopada 2015 r. o godz. 15.00 w Sali Senatu PW będzie miała miejsce wizyta nowego ambasadora USA w Polsce pana Paula W. Jonesa, który wygłosi wykład pt. „A New Era in U.S. - Polish Relations”.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim spotkanie ambasadora z młodymi ludźmi.

27.01.2016 - Polski Kongres Gospodarczy 2016 w CZIiTT

logo - Kongres gospodarczy w CZIITT

Dnia 27 stycznia 2016 r. o godzinie 10.00 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 2 odbędzie się Polski Kongres Gospodarczy 2016.

Tytuł tegorocznej edycji brzmi: Stop biurokratyzmowi!

Rejestracja możliwa jest na stronie Polskiego Kongresu Gospodarczego: www.polskikongresgospodarczy.pl w zakładce REJESTRACJA.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!